کمپانی
_

رول ماشین

 

کارخانه رول ماشین به مدیریت آقای مهندس معلمی با سابقه بیش از 40 سال در زمینه طراحی و ساخت ماشین آلات برش عرضی و طولی ورق رول و همچنین رولفرمینگ فعال می باشد. خطوط طراحی شده این کارخانه به هیچ وجه مشابه خطوط بقیه سازندگان ماشین در ایران نبوده و کاملا متفاوت می باشد.

1-در زمینه خطوط برش عرضی،ماشین آلات ما طبق ضخامت و عرض ورق و جنس ورق طراحی می شود و مناسب سرعت مورد نیاز در تولید و دقت کار تعریف می شود.

2-در زمینه خطوط برش طولی یا نواربر نیز خطوط ما کاملا متفاوت می باشد.رول گیر های ما هیدرولیکی بدون زیر سری  می باشد،ظرفیت این رول گیر ها 10 الی 22 تن می باشد.این نوع رول گیر ها نیز منحصر به فرد می باشد.همراه آن کویل کار نیز برای شارژ کویل دارد.تجربه چهل ساله ساخت نیز داریم.خطوط نواربر نیز بر اساس ضخامت ورق و جنس ورق متفاوت می باشد.سرعت و کیفیت برش و کاربرد راحت اپراتور از مزایای ماشین های ما می باشند.

3-در زمینه رولفرمینگ ده ها یا صد ها ماشین رولفرم ساخته ما می باشد،چه رولفرم های پوشش سقف یا درب های ضد سرقت،پروفیل های LSF برای ساختمان های سبک یا گارد ریل-چهار چوب پنل های ستونی-پروفیل های صنعتی با طراحی خاص-قفسه های فلزی-عرشه فولادی-پروفیل های کناف-ده ها فرم که در توان این متن نمی باشد.